Jaunpils novads
   
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? VairākJaunpils novada rakstu arhīvs

Tiek uzsākti ilgi gaidītie remontdarbi uz Annenieku ceļa. 2019
Uzsākti būvdarbi autoceļa Annenieki-Jaunpils (V1457) posmā no 0,025. līdz 4,4. kilometram. Paredzēts veikt esošā nepilno 4,4 km garā grants posma pārbūvi. Darbu ietvaros tiks izbūvēts šķembu un smilts pamats un ieklāts divu kārtu asfalta segums. Vairāk.
Es sāku ar sevi - Tīrai Latvijai! 2019
2.klases skolēni piedalījās ,,Zaļās jostas” rīkotajā radošajā konkursā ,,Stilīgi audzēkņu radīti iepirkuma maisiņi” Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai”” Konkursa mērķis ir motivēt bērnus un jauniešus videi draudzīgai rīcībai ikdienā, parādīt, ka ikviens no mums var ietekmēt plastmasas iepirkuma maisiņu patēriņa samazināšanos, tādējādi samazinot apkārtējās vides piesārņojumu ar plastmasas atkritumiem. Vairāk.

Kā mācās vēsturi Jaunpils vidusskolā? 2019
Savā pieredzē dalās 10.klases skolēni - viņi tikko ir apguvuši senlatviešu dzīves un darba nianses, un iegūtās zināšanas prezentējuši radošo darbu formā. Ketija: bija mazliet grūti atrast vajadzīgo informāciju, bet puslīdz galā tikām. Varēju izpausties savā radošumā, iegūt jaunas zināšanas un attēlot tās 3D versijā. Deivids: jāatzīst, ka kaut ko, nu, 70% es atceros no visas iegūtās informācijas. Citreiz katram pārim būtu jādod cita tēma, lai interesantāk klausīties. Vairāk.

Priecājamies iesaistīties Ēnu dienā. 2019
Šogad ēnotājs iepazīst Attīstības nodaļas vadītājas Vijas Zīvertes darbu un visu par un ap valsts un starptautiskajiem projektiem un novada attīstības plānošanu. Priecājamies par Rūdolfa Fišera dalību Ēnu dienā Jaunpils novada domē! Vairāk.
Jaunpils vidusskola turpina piedalīties projektā “Latvijas skolas soma” 2019
„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 200 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus. Vairāk.


Rakstu arhīvs no 2016 līdz 2018 gadam
Rakstu arhīvs no 2012 līdz 2015 gadam

Jaunpils novads

Jaunpils


Jaunpils galerijas GOOGLE+

Jaunpils galerijas FACEBOOKJaunpils novads

Copyright © Jaunpils novads, 2019 WEB mail Kontaktinformācija