Jaunpils novads
               
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novada attīstība
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? Vairāk

Biedrība „Sporta klubs Jaunpils”

„Sporta klubs Jaunpils”, Sporta nama vadītājs Ainārs Plezers Tel. 29158129
                Sporta norises pagastā notiek, pašvaldībai sadarbojoties ar sporta klubu „Jaunpils”. Pašvaldībai pieder sporta komplekss. Pašvaldība algo sporta kompleksa vadītāju, viņa pienākumos ir rūpēties par sporta dzīvi Jaunpilī, nodrošinot un organizējot dažādas sacensības, turnīrus, kā arī rūpēties par treniņdarba norisi.
                Regulāri tiek organizētas dažādas sacensības, turnīri un veikts treniņprocess bērniem, kā arī veicināts pieaugušo aktīvās atpūtas process. Liela vērība tiek pievērsta bērnu un jaunatnes darbam. Notiek regulārs treniņu darbs bērniem basketbola spēlē (trenējas 1990. gadā dzimušie un jaunāki bērni). Bērnu komandas regulāri piedalās Jaunatnes basketbola līgas sacensībās (gan zēni, gan meitenes), piedalās starptautiskos basketbola turnīros Zviedrijā, Somijā, Čehijā, Polijā un Igaunijā. Katru gadu tiek rīkoti Jaunpils Kausa izcīņas turnīri bērniem basketbolā. Notiek Jaunpils spartakiāde visas sezonas garumā 12 sporta veidos, kas noslēdzas sporta dienā stadionā jūlijā. Pieaugušie piedalās rajona sporta sacensībās basketbolā un futbolā. Arvien aktīvāk savu darbību piesaka loka šāvēji, motosporta un bezceļu autosporta entuziasti.
Plašāka informācija par Jaunpils sporta aktualitātēm, spēļu rezultātiem un sporta dzīvi Jaunpilī sporta kluba "Jaunpils" mājas lapā http://www.skjaunpils.lv
Jaunpils novads
AFIŠU STABS


Jaunpils


Jaunpils galerijas FACEBOOK

      
Jaunpils novads

Copyright © Tukuma novads, 2023 Kontaktinformācija Piekļūstamības paziņojums