Jaunpils novads
               
 
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
MyCSSMenu Save Document Jaunpils novads
Vai Tu zināji!

Pasaulē ir vairāk nekā 100 pilsētas ar vienādu nosaukumu Jaunpils? Vairāk

Labiekārtošanas dienesta rudens veikums

            Novembra sākumā Jaunpils centra dobēs un jaunajās puķu kastēs iestādīti kopā 1565 sīpolpuķu sīpoli (pārsvarā – hiacintes (baltas, dzeltenas, violetas), krokusi (dzelteni, zili, balti) un dažas tulpes). Nākamajā pavasarī sīpolpuķes plānots nomainīt ar vasaras puķu stādījumiem.

Pie domes ēkas uzstādītas 11 jaunas lapegles koka puķu kastes.
            Jaunpils centrā, parkā un pie skolas samarķēti izcērtamie koki. Pārsvarā izcirst plānots mazvērtīgos, bojātos, bīstamos kokus retināšanas/vides drošības nolūkos, bet pie skolas (pie vecajām darbnīcām) vairākus bērzus plānots nocirst sagatavojot vietu izbūvējamajam stāvlaukumam ar piebrauktuvēm.

Mūsu varenākie koki- dižkoki
            31. oktobrī Jaunpils un Viesatu mazpulcēni, Jaunpils muzejs un Labiekārtošanas dienests devās apsekot dižkokus. Rezultāts fantastisks-tika atklāti arī jauni -līdz šim nereģistrēti dižkoki!

            Bitīšu liepa-5,26 m, Apsīšu ozols 1. -4,00 m, Apsīšu ozols 2. -4,51 m, Mētraines ozols -4,32 m, Garlauku liepa -4,32 m, Garlauku zirgkastaņa -3,59 m, Ozolu ozols-4,91 m, Kalnvēžu liepa-4,38 m, Prūšu ozols- 4,22 m, Baltbāržu liepa- 4,30 m, Rudeņu ozols-4,82 m. Paldies sakām U. Ķildam par atsaucību un dalību pasākumā!

Ja kādam ir zināmi dižkoki, kuri nav minēti sarakstā, lūdzam par to informēt Gvido Leiburgu, zvanot: 29135557 vai rakstot gvido.leiburgs@jaunpils.lv!
                                    
Mazpulcēni kopā ar Labiekārtošanas dienesta darbiniekiem pie dižozola Viesatās
Informāciju sagatavoja: Gvido Leiburgs - Labiekārtošanas dienesta vadītājs
Jaunpils novads
AFIŠU STABS


Jaunpils


Jaunpils galerijas FACEBOOK

      
Jaunpils novads

Copyright © Jaunpils novads, 2022 WEB mail Kontaktinformācija